Novice

Zmaga Polone Zakrajšek na tekmi v Zagrebu

02. julij 2017

Na karting progi Špansko v Zagrebu je potekala 3. tekma za Hrvaški pokal. Naše članice so z  lahkoto osvojile prva tri mesta. Polona Zakrajšek je tako prišla do nove zmage, Ana Odlazek je bila 2., Tadeja Donko pa 3.. V moški konkurenci pa je Peter Korez zasedel 3. mesto, skupinski uspeh pa sta dopolnila še Grega Jančigar s 4. mestom, Rajko Česnik s 7. mestom in Jure Likar z 8. mestom. V mlajših kategorijah sta sestri Lana in Ana Česnik s 2. in 3. mestom pridobili lepo število točk v skupnem seštevku Hrvaškega pokala, prvič pa je nastopila tudi Lucija Vidovič, ki je z 9. mestom prehitela tudi nekaj izkušenejših tekmovalk.

Naslednja tekma za hrvaški pokal bo v oktobru, prav tako na karting progi Špansko. Razlike med najboljšimi v skupnem seštevku so majhne in zato lahko pričakujemo silovit boj.